Sinemalar - Film ve Fragmanlar

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 60.9 MB
  • Version 4.0.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Noktacom Medya
Sinemalar mobil uygulaması sinema dünyasına dair en güncel bilgileri mobil cihazınız ile sizlere sunuyor.

Sinemalar mobil uygulaması sinema tutkunlarına yeni bir kapı açıyor. Uygulamamız sinema dünyasına dair bir çok bilgiye ev sahipliği yaparak kullanıcılarına geniş bir yelpaze sunuyor. Bu yelpazeden faydalanmak adına Sinemalar mobil uygulamasını IOS  cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanabilirsiniz.

Mobil cihazınızın konum bilgisi üzerinden veya bulunduğunuz şehri seçerek size en yakın sinema salonunu öğrenebilirsiniz. Salonlar sayfası ile tüm sinemaların adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, hangi sinemada hangi filmlerin oynadığını görerek tercihinizi ona göre yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden beğendiğiniz filmleri ve oyuncuları favorilerinize ekleyebilir, dilediğiniz anda tekrar ulaşabilirsiniz.Dilediğiniz fragmanı arkadaşlarınızla paylaşabilir, filmlere ya da oyunculara yorumlar yapabilir, düşüncelerinizi diğer sinema severler ile anında paylaşabilirsiniz. 

Gönderilen bildirimler ile vizyona giren filmlerden ilk siz haberdar olabilir, sinema alanında her zaman aktifliğinizi koruyabilirsiniz. En büyük hobilerinizden biri de sinemaya gitmek ise Sinemalar mobil uygulaması sizlere oldukça fayda sağlayabilecek bilgi akışı sunacaktır. Film seçimlerinize Sinemalar uygulaması üzerinden karar verebilir ve filme ait özel bilgilere göz atabilirsiniz. Böylelikle filme girmeden önce film hakkında detaylı bilgi edinmiş olursunuz. Bunların hepsine ulaşmak için tek yapmanız gereken mobil cihazınıza Sinemalar uygulamasını indirmek olacaktır. 

Sinemalar - Film ve Fragmanlar indir
DİĞER SÜRÜMLER