Sinemalar - Film ve Fragmanlar

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 60.9 MB
  • Version 4.0.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Noktacom Medya
Sinemalar mobil uygulaması Sinemasever arkadaşlarımız için geliştirilmiş kaliteli bir eğlence uygulamasıdır.

Sinema dünyasına ait tüm bilgileri cep telefonunuza taşıyan Sinemalar mobil uygulaması Android  mobil cihazınızda sizleri bekliyor. Vizyondaki tüm filmler, fragmanlar, seanslar, sinema salon bilgileri ve dahası artık mobil cihazınız ile sizlere sunuluyor. Uygulama içerisinden dilediğiniz an sinema ile ilgili her bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Sinemaya gitmek sizin bir tutku ise Sinemalar mobil uygulamasını mutlaka cep telefonunuza indirmeli ve aktif bir şekilde kullanmalısınız. Sinemaya gitmek mi istiyorsunuz? Sinemalar mobil uygulamanız sizlere anında bu konu hakkında bilgi akışı sunacaktır. Uygulama içerisinden vizyon filmlerini ve vizyona girecek olan filmleri anında öğrenebilir, fragmanlarını izleyebilir ve seans bilgilerini takip edebilirsiniz. Böylelikle hangi filme gireceğinize daha kolay karar vermiş olursunuz. 

Tüm filmlerin afiş, puan, tür, yönetmen, oyuncular, süre ve özet bilgileri gibi özel içeriklerine de Sinemalar uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Böylelikle vizyondaki filmler hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu da kaliteli film seçiminizde sizlere fayda sağlayabilir. Uygulamanın arama özelliğini kullanarak, Sinemalar platformunun devasa film arşivine, oyuncu galerilerine, filmlerin fotoğraf galerilerine ve daha fazlasına kolayca ulaşabilirsiniz. Sinema sevdalısı iseniz Sinemalar uygulaması oldukça işinize yarayacaktır. 

Daha Fazla Göster
Sinemalar - Film ve Fragmanlar indir
DİĞER SÜRÜMLER